برای مشاوره فروش و تعمیرات ایران رادیاتور تماس بگیرید

شرق تهران 09195814364

غرب تهران 09120150921

sasasa
پکیج های زمینی ایران رادیاتور

پکیج های زمینی ایران رادیاتور

پکیج های زمینی ایران رادیاتور

اطلاعات در مورد پکیج گرمایشی زمینی ایران رادیاتور :

پکیج گرمایشی علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شو فاژ ها را در زمستان فراهم می کند . استفاده از پکیج گرمایشی به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ  خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.

 

ویژگی های پکیج های زمینی ایران رادیاتور:

دارای منبع ذخیره آبگرم 120 لیتری .
دارای یک سال ضمانت .
دارای دو پمپ جداگانه برای مدار آبگرم شوفاژ و مدار آبگرم مصرفی
مجهز به مشعل فن دار جهت بازدهی بالا .
پکیج های زمینی ایران رادیاتور

پکیج های زمینی ایران رادیاتور

پكيج زميني ايران رادياتور:

پكيج هاي زميني ايران رادياتور در 3 مدل G35 و D35 و Z36FF توليد مي شود.
پكيج هاي زميني D35 وG35 داراي منبع ذخيره آب گرم 120 ليتري ، مجهز به مشعل فن دار و داراي دو پمپ جداگانه براي مدار آبگرم شوفا‍‍‍ژ و مدار آبگرم مصرفي است.

پکیج زمینی Z36FF تنها پکیج زمینی فن دار در بازار ایران می باشد که تحت تکنولوژی ضد یخ زدگی ،ضد گیرپاژ پمپ و شیر سه راهه تولید می شود.

پکیج Z36FF دو سال گارانتی و نصب رایگان میباشد.

پکیج زمینی چدنی ایران رادیاتور در ظرفیت 35000 کیلوکالری در مدل های G35 و Z36 با سوخت گاز طبیعی و D35 دیزل باسوخت گازوئیل به بازار عرضه می شوند. این دستگاه ها دارای مشعل اتمسفریک بوده که همراه با مخزن کویل دار 120 لیتری (G35 و D35) و 50 لیتری (Z36) قابل سفارش می باشند. پکیج زمینی ایران رادیاتور بهترین جایگزین موتورخانه های قدیمی شوفاژ، دارای کویل مسی برای تامین آبگرم بهداشتی منازل مسکونی، دارای ترمومتر ومانومتر برای نمایش میزان بار سیستم و دمای مدار باز وبسته، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم بای پس خودکار و سیستم هواگیری خودکار را دارا میباشد.

 

پکیج زمینی 36000 ایران رادیاتور چه مشخصاتی دارد:

پکیج زمینی 36000 ایران رادیاتور در ظرفیت 35000 کیلوکالری در مدل Z36 با سوخت گاز طبیعی کارمی کند.

پکیج زمینی 36000 ایران رادیاتور با گاز شهری کار می کنند و دارای دو سیستم (اولیه و ثانویه) در مدار لوله کشی خود هستند.
ظرفیت حرارتی خروجی پکیج فوق 36 KW می باشد.وزن خالص پکیج فوق 89 kg می باشد.

حداکثر دمای مدار پکیج زمینی مدل Z36FF، برابر 85 درجه سانتیگراد و حداکثر فشار مدار این پکیج ها 3 bar هست.
پکیج زمینی 36000 ایران رادیاتور با دارا بودن راندمان حرارتی 90% گزینه ای مناسب برای استفاده در منازل (نصب در انباری یا فضای بیرون از منزل) است.

این دستگاه ها دارای مشعل اتمسفریک بوده که همراه با مخزن کویل دار 50 لیتری (Z36) قابل سفارش می باشند. پکیج زمینی ایران رادیاتور بهترین جایگزین موتورخانه های قدیمی شوفاژ، دارای کویل مسی برای تامین آبگرم بهداشتی منازل مسکونی، دارای ترمومتر ومانومتر برای نمایش میزان بار سیستم و دمای مدار باز وبسته، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم بای پس خودکار و سیستم هواگیری خودکار است.

 

پکیج فوق علاوه بر تک فاز بودن، دارای مصرف برق 240 W و مجهز به صفحه نمایشگر دیجیتال و برد الکترونیک دارای سیستم عیب یاب هوشمند میباشند، همچنین دارا بودن سیستم های حفاظتی ضد یخ زدگی، ضد گریپاژ پمپ و شیر سه راهه و سیستم باکتری زدایی آبگرم مصرفی، این محصولات را به یکی از بهترین پکیج های زمینی در بازار تبدیل کرده است.

هم چنین دارای منبع ذخیره آبگرم صد و بیست لیتری , مجهز به مشعل اتمسفریک فن دار جهت بازدهی بالا ودارای دو پمپ جداگانه برای مدار آبگرم شوفاژ و مدار آبگرم مصرفی است.

پکیج های زمینی به صورت مرکزی در پارکینگ یا زیرزمین نصب می گردد و بهترین راه حل برای تامین گرمایش و آبگرم بهداشتی تمامی طبقات بوده که دارای قدرت و ظرفیت بیشتری نسبت به انواع مدل های پکیج های دیواری می باشند که معمولا در ساختمان های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است که طبق قوانین موجود در مقررات ملی ساختمان نصب تجهیزات احتراقی در داخل منزل ممنوع می باشد.

 

پکیج زمینی 36000 ایران رادیاتور دارای ابعاد زیر می باشد:

قطر لوله های مدار گرمایش پکیج زمینی 36000 ایران رادیاتور برابر 3/4 اینچ می باشد.

کلیه پکیج های زمینی ایران رادیاتور دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

ارتفاع :820 mm

عمق :595 mm

عرض: 650 mm