برای مشاوره فروش و تعمیرات ایران رادیاتور تماس بگیرید

شرق تهران 09195814364

غرب تهران 09120150921

sasasa
رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور

رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور

چگونه پکیج گرمایشی ایران رادیاتور را رسوب گیری کرد؟

یکی از شایعترین مشکلات پکیج های دیواری ایران رادیاتور تجمع رسوب در قطعات و لوله های پکیج می باشد که عدم رسوب زدایی پکیج می تواند باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری شود.

رسوب زدایی پکیج دیواری  ایران رادیاتور  و سرویس پکیج  ایران رادیاتور  را جدی بگیرید

متاسفانه عده ی زیادی از مردم تصور می کنند که رسوب زدایی دوره ای پکیج های گرمایشی ایران رادیاتور  هزینه اضافی یا کاری بیهوده می باشد در حالی که سرویس پکیج ها راهی پیشگیری از ایجاد خسارات جبران ناپذیر یا تعمیرات پکیج با هزینه های بالا می باشد.

با توجه به املاح موجود در آب با گذشت زمان و کارکرد پکیج مبدل حرارتی سختی های موجود در آب در پکیج رسوب کرده و باعث آسیب رساندن به قسمت های دیگر پکیج شده و در نتیجه راندمان دستگاه کاهش می یابد.

آثار تجمع رسوب در پکیج دیواری:

هنگامی که رسوب در لوله ها تجمع پیدا می کند باعث مسدود شدن مسیر آب در لوله ها می شود در نتیجه آب به کندی حرکت می کند و تا قبل از رسیدن به محل مصرف آب مجددا سرد و خنک شده.

هنگامی که رسوب در مخازن حرارتی تجمع پیدا می کند باعث می شود تا مخازن حرارتی ضخیم شوند در نتیجه دستگاه مجبور می شود انرژی و حرارت بیشتری استفاده کند تا آب گرم شود و این امر باعث سوختن و سوراخ شدن منبع می شود.
راندمان کار سیستم کاهش می یابد.

در طی رسوب گیری متوالی و استفاده متوالی از مواد شیمیایی جهت رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور  باعث سوراخ شدن لوله ها می شود.

 

رسوب زدایی پکیج  ایران رادیاتور  یکی از خدماتی می باشد که به تعمیرکار پکیج   ایران رادیاتور  با تجربه نیاز دارد چرا که بارها شاهد این موضوع بوده ایم که در صورت کمک گرفتن از تعمیرکارhن پکیج آماتور جهت انجام سرویس پکیج نه تنها مشکل حل نشده بلکه علاوه بر هدر رفتن زمان باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری نیز شده است.

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری ایران رادیاتور  دارای متخصص ترین و با تجربه ترین تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور  در سطح شهر می باشد که در بهترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای آموزش و مهارت لازم را در زمینه تعمیر و سرویس پکیج های دیواری کسب کرده اند و علم خود را به روز گره زده اند به نحوی که در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را شناسایی و به صورت کاملا تخصصی به رفع عیب دستگاه شما می پردازند.

در هر زمانی که شما با تعمیرکار یا سرویسکاران ما جهت انجام تعمیرات پکیج ایران رادیاتور  تماس بگیرید انها در کمترین زمان ممکن خود را به محل کار یا زندگی شما می رسانند سپس به کارشناسی و عیب یابی پکیج گرمایشی شما می پردازند انگاه با بیان شرح مختصری از عیب دستگاه و براورد هزینه آن را به شما می گویند و در صورت رضایت شما به تعمیرات و سرویس پکیج ایران رادیاتور می پردازند

آموزش رسوب زدایی پکیج دیواری

رسوبزدایی پکیج دیواری متخصص خود را می خواهد اما اگر شما خودتان توانایی انجام چنین کاری را دارید با ما همراه باشد با نحوه رسوب زدایی پکیج

قبل از اینکه به دنبال راه حل برای رسوب زدایی پکیج گرمایشی منازل خود باشیم یادمان باشد که همواره پیشگیری بهتر از درمان است. آسانترین راه ممکن جلوگیری از تشکیل رسوب است. ما میتوانیم با نصب فیلترهای تصفیه آب ،بر سر راه آب سرد ورودی و همچنین با استفاده از محلول محافظ در برابر رسوب ، در ابتدای راه اندازی دستگاه این مشکل را تا اندازه ای برطرف کرد.

اما در صورت رسوب گرفتن مبدل به صورت زیر رسوب زدایی پکیج گرمایشی را انجام میدهیم.

 

آموزش گام به گام رسوب زدایی پکیج  ایران رادیاتور

ساده ترین و قدیمی ترین روش این است که در ابتدا آب موجود در داخل لوله های پکیج را خالی کنید برای این کار ابتدا فلکه ورودی پکیج را ببندید و شیر پرکن پکیج را باز می گذاریم و همچنین یکی از شیرهای آب گرم مصرفی را باز می گذاریم تا آب تخلیه شود و فشار پکیج به صفر برسد.( عقربه فشار بار پکیج روی صفر قرار می گیرد)

سپس قاب پکیج را باز کرده و همه سنسورها روی مبدل حرارتی اصلی و ثانویه را جدا می کنیم و خود مبدل های حرارتی را باز کرده و بیرون می آوریم.

به زودی فیلم اموزش نحوه ی باز کردن قاب پکیج دیواری و سنسورها برای شما قرار داده می شود.

برای انجام عمل رسوب زدایی و اسید شویی پکیج از ماده ای بنام دیسکلر استفاده می شود که استشمام و تماس مستقیم بدن یا لباس با این ماده سمی باعث سوختگی می شود به همین علت اگر تخصص و تجربه کافی برای انجام عمل این کار را ندارید بهترین راه این است که این کار را به متخصص بسپارید.

نکته : استفاده از اسید برای رسوب زدایی املاح آهکی نیاز به شناخت ترکیبات تشکیل دهنده رسوب دارد، لذا بدون دانش شناخت نوع املاح موجود در آب یا رسوب استفاده از اسید جهت شستشو مجاز نیست.

هر تعمیرکار پکیج و فرد حرفه ای و متخصصی باید مجهز به دستگاه رسوب زدایی پاورفلو باشد.برای سهولت و کم خطر بودن فرآیند رسوب زدایی پکیج از دستگاه های که مخصوص جرمگیری و شستشوی انواع مبدل ابگرمکن و پکیج دیواری است استفاده کنید.حمل این دستگاه ها آسان است و مجهز به موتور پمپ القایی بدون شفت مخصوص اسید میباشد که در ضمن دارای فیلتر می باشند که گازهای اسیدی را تصفیه می کنند.

رسوب زدایی بدون صرف زمان و استفاده از جوهر نمک یا اسید قوی برای رسوب زدایی،برابر است با پایان عمر مبدل مسی پکیج دیواری گرمایشی.

شما را به تماشای فیلم آموزشی نحوه رسوب زدایی پکیج گرمایشی بدون باز کردن دستگاه دعوت می کنیم

 

سوالات شما از درباره اسید شویی پکیج بوتان

هر چند وقت یکبار باید رسوب‌زدایی لوله های پکیج شوفاژ دیواری انجام شود.

بستگی به میران سختی آب دارد اما به زور معمول بهتر است سالی یکبار سرویس شود

چگونه از جرم گرفتن پکیج ایران رادیاتور جلوگیری کنیم

عامل اصلی که سبب تشدید رسوب گرفتن به بدنه داخلی پکیج میشود دمای بالای پکیج میباشد

تحقیقات نشان داده آب در دمای بالای ۶۰ درجه تا ۸۰ درصد بیشتر رسوب خود را خنثی میکند

ما در چه مناطقی از تهران فعالیت می کنیم

دفتر مرکزی ایران رادیاتور سرویس درعباس اباد قرار دارد اما در هر ۲۲ منطقه تهران دارای شعب هستیم که شما می توانید با ما تماس بگیرید