برای مشاوره فروش و تعمیرات ایران رادیاتور تماس بگیرید

شرق تهران 09195814364

غرب تهران 09120150921

sasasa
دانستنی ها در مورد رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

دانستنی ها در مورد رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

دانستنی ها در مورد رادیاتور پنلی ایران رادیاتور:

رادیاتورهای پنلی به این معروفند که تخت و بی صدا هستند. این رادیاتورها انرژی گرمایی را به صورت تابشی در محیط متصاعد می کنند ولی دست زدن به آن ها بی خطر است و باعث سوزش پوست نمی شود. رادیاتورهای پنلی از قطعات نازک فلزی ساخته شده اند. آب گرم داخل این قطعات جریان می یابد. این رادیاتورها نسبت به لوازم گرمایشی مشابه، فضای کمتری را اشغال می کنند ولی سطح تماس زیادی با محیط اطراف دارند. پنل های رادیاتور نازک هستند و از آلومینیوم سبک و یا فولاد مقاوم ساخته می شوند. ضخامت این رادیاتورها در حد چند سانتیمتر است.

رادیاتورهای پنلی مانند رادیاتورهای قدیمی به یک منبع گرمایشی مثل دیگ بخار متصل می شوند، اما بازدهی و میزان گرمای تولید شده توسط این رادیاتورها بیشتر از رادیاتورهای قدیمی است.

در این مطلب مزایای استفاده از رادیاتور پنلی توضیح داده می شود و بهترین مارک رادیاتور پنلی ایرانی نیز معرفی می شود.

دانستنی ها در مورد رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

دانستنی ها در مورد رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

مزایای رادیاتور پنلی

۱) کم جا بودن
یکی از بزرگترین مزایای رادیاتورهای پنلی این است که فضای کمی را در خانه اشغال می کنند. این رادیاتورها نازک و کم وزن هستند و روی دیوار نصب می شوند.

۲) ایمنی بالا
رادیاتورهای پنلی بر خلاف رادیاتورهای قدیمی نیازی به گرم شدن بیش از حد ندارند. این بدان معنی است که رادیاتورهای پنلی امروزی امن هستند و در اثر تماس، خطر سوختگی ندارند. رادیاتورهای پنلی کاربرد دیگری نیز دارند و آن استفاده به عنوان حوله خشک کن است. رادیاتورهای حوله خشک کن در حمام نصب می شوند و علاوه بر خشک کردن حوله های خیس، به گرم شدن فضا نیز کمک می کنند. هیچ گونه نگرانی در مورد برخورد کودکان و ایجاد سوختگی با رادیاتور پنلی و حوله خشک کن وجود ندارد.

۳) ظاهر مدرن
رادیاتورهای پنلی ظاهری مدرن و مینیمالیستی دارند. این رادیاتورها در طرح ها و شکل های مختلف در بازار در دسترس هستند. به عنوان مثال نوع صاف ورقه ای و نوع مشبک آن در دسترس می باشد. شما می توانید رادیاتوری را انتخاب کنید که با سبک معماری خانه و محل کارتان همخوانی داشته باشد. اگر می خواهید ظاهری مدرن به محل سکونت خود بدهید حتما از رادیاتورهای پنلی به عنوان سیستم گرمایشی ساختمان استفاده کنید.

۴) قابلیت تنظیم دمایی بالا
رادیاتورهای پنلی مدرن مجهز به یک ترموستات با قابلیت تنظیم دمایی هستند. در صورت استفاده از رادیاتورهای پنلی این امکان برای شما فراهم می شود که هر اتاق را در ساختمان در دمای مطلوب خود نگهداری کنید.

۵) تولید انرزی گرمایی قابل تغییر
رادیاتورهای پنلی بسته به مدلی که شما انتخاب می کنید، انرژی گرمایی متفاوتی را تولید می کنند. مدل های کم حرارت انرژی گرمایی معادل با ۱۰۰Btu را به ازای یک فوت متصاعد می کنند. این انرژی گرمایی در مدل های پر حرارت به ۴۹۰۰Btu می رسد.

۶) قابلیت نصب به صورت افقی و عمودی
اگر فضای کمی را در خانه در اختیار دارید، نگران نباشید. رادیاتورهای پنلی بسیار متنوع هستند و امکان تطابق با فضاهای مختلف را دارند. نوعی از رادیاتورهای پنلی وجود دارد که در نزدیکی کف ساختمان نصب می شوند. نوع دیگر این رادیاتورها به صورت عمودی نصب می شوند و به صورت صفحه ای باریک، از کف تا نزدیکی سقف ادامه می یابند.

رادیاتورهای پنلی شاید به علت اندازه کوچک، بازدهی انرژی خیلی بالایی نداشته باشند ولی جمع و جور و انعطاف پذیر هستند.

 

رادیاتورهای پنلی با مارک های متفاوتی در ایران عرضه می شوند. اکثر رادیاتـورهایی که به اسم برنـدهای خارجی به فروش می روند تولید داخل کشـور می باشند حال اینکه برخی به دلیل داشتن سرمایه گذار خارجی، استفاده از ورق های خارجی و یا استقرار در مناطق آزاد تجاری ادعای خارجی بودن رادیاتور خود را مطرح می نمایند در حالیکه هیچکدام از این موارد دلیل بر خارجی بودن و در نهایت کیفیت محصول نمی باشد.

رادیاتورهای داخلی به دلیل استقرار در کشور از نظر گارانتی قابل اطمینان تر بوده و خدمات پس از فروش آنها در صورت داشتن کارخانه مورد تایید می باشد. این در حالی می باشد که برخی از برندهای موجود در بازارچه خارجی و چه داخلی دارای کارخانه نبوده و به صورت کارگاهی و در برخی موارد سفارش یک سرمایه دار به کارخانجات دیگر به تعداد محدودی تولید شده و پشتوانه خدمات و گارانتی ندارند. از این رو خرید رادیاتورهای پنلی ساخت داخل و با مارک شناخته شده بیشتر توصیه می شود.

این رادیاتورها به صورت دوره ای و منظم نیاز به هواگیری دارند.

رادیاتور ایران رادیاتور با ویژگی های بازدهی بالا، مقاومت در برابر زنگ زدگی، سبکی و اشغال حداقل فضا، یکی از پرطرفدارترین محصولات در رده رادیاتور های گرمایشی میباشد. رادیاتور های پره ای ایران رادیاتور به صورت بلوکهای 5 و 7 و 10 پره عرضه میشوند. تست فشار رادیاتور های ایران رادیاتور 9 بار بوده و دارای گارانتی 10 ساله می باشد.

کلیه رادیاتور های آلومینیومی و فولادی ایران رادیاتور در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی ساله 10 و خدمات پس از فروش طبق دستورالعمل شرکت ایران رادیاتور عرضه می شوند.

ویژگی ها :

تنوع در سایز و مدل

اینرسی حرارتی پایین

مقاوم در برابر خوردگی

تست با فشار 9 بار

گارانتی 10 ساله

قابلیت نصب انواع شیر ترموستاتیک