برای مشاوره فروش و تعمیرات ایران رادیاتور تماس بگیرید

شرق تهران 09195814364

غرب تهران 09120150921

sasasa
برد پکیج

بردهای پکیج

بردهای پکیج

در پکیج‌های قدیمی از برد کنترل استفاده نمی‌شد و فقط با یک یا چند ترموستات یا آکوستات و چند قطعه مکانیکی کنترل می‌شدند. اما اکنون در پکیج‌ها از انواع و اقسام بردها استفاده می‌شود.

برد کنترل وظیفه دارد طبق برنامه‌هایی که در کارخانه سازنده آن ذخیره شده است و نیازهایی که مصرف‌‌کننده به آن اعلام می‌کند، قطعات را کنترل کرده تا نیاز مصرف کننده برطرف شود. در برخی از شرکت‌ها این وظایف را به دو یا سه برد محول می‌کنند تا در صورت خراب شدن، مصرف‌کننده هزینه کمتری را متحمل شود.

همیشه یک برد وجود دارد که میکروچیپ یا همان حافظه داخلی بر روی آن نصب شده و به قطعات اصلی دستگاه متصل است. به این برد، برد اصلی کنترل گفته می‌شود.

در دستگاه‌هایی که صفحه نمایشگر دیجیتال دارند معمولا از یک برد دیگر استفاده می‌شود که با چند رشته سیم به برد اصلی متصل است. وظیفه این برد نمایش وضعیت‌های مختلف دستگاه است وظیفه دیگر این برد دریافت درخواست‌های مصرف‌کننده و اعلام آن به برد اصلی دستگاه است. برد دیگر که در اکثر مواقع با برد اصلی دستگاه ادغام شده است برد جرقه‌زن گفته می‌شود.

تعداد دستگاه‌هایی که برد جرقه‌زن آن‌ها از قسمت برد اصلی جدا شده است بسیار کم هستند. برد جرقه‌زن می‌تواند چسبیده به برد اصلی دستگاه یا بر روی شیر گاز یا در محوطه پایین دستگاه نصب شده باشد.

این برد آی سی جرقه المان جرقه و ترانزیستور آن تعویض شده اما جرقه نمی زند و علیرضا ارائه خدمات تخصصی پکیج شوفاژ دیواری کارشناسی تخصصی نصب فروش زیر قیمت بازار لطفاًقیمت برد الکترونیکی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24fs را ارسال در صورتی که گارانتی پکیج شما تمام شده باشد می توانید از طریق این سایت برد پکیج تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای قطعات یدکی پکیج ایران رادیاتور گونش صنعت تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای گونش صنعت قطعات یدکی پکیج محفوظ می باشد طراحی برد الکترونیک خراب فاصله پکیج تا کابین از هر طرف حداقل ۱۰ سانتی متر و از برد پکیج